Název

Popis

Téma Smrčku je ti zima vychází z bloku školního vzdělávacího programu s názvem "O čem si smrček povídá se sluníčkem" Naším tématem "Smrčku je ti zima?"nás bude provázet pohádka "Sněhová královna". Budeme si vyprávět o sněhu, o zimních radovánkách a sportech, o tom, co si potřebujeme v zimě obléci, o jiných kontinentech, kde také mají zimu. K tomuto tématu uvítáme obrázky se zimní tématikou, zimní kostými, knížky se zimou nebo cokoliv co k tomuto tématu děti napadne. :-) Také budeme pozorovat sníh, co se stane se sněhem, když si ho přineseme do školky, co se stane s vodou, když ji necháme zmrznout.

Období

• 25 fotek
  • 0 se líbí

Nahlásit album

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu
Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Komentáře Přidat